ایده تولد در محل کار و رستوران

ایده تولد در محل کار و رستوران

ایده تولد در محل کار و رستوران می‌تواند یک شب خاطره انگیز را رقم بزند. جشن تولد یک همکار یا کارمند بهانه ای عالی برای استراحت کوتاه، تفریح ​​و لذت است. روز تولد مردم را دور هم جمع می کند و نباید در محل کار مستثنی باشد! این فقط یک رویداد شرکتی سخت دیگر نیست.

آن را سبک و معمولی نگه دارید، بنابراین این چیزی است که کل دفتر می تواند منتظر آن باشد. در اینجا چند ایده و نکته برای جشن تولد در محل کار آورده‌ایم.

ایده تولد در محل کار و رستوران

همچنین سورپرایز عزیزان که می‌تواند یک دوست و یا یکی از اعضای خانواده باشد، در روز تولد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یکی از بهترین مکان هایی که می‌توانید عزیزان خود را در روز تولدشان سورپرایز کنید، رستوران و کافه است. چند نکته جذاب در ادامه برای ایده تولد در رستوران برایتان آورده ایم.

ایده تولد در محل کار و رستوران

ایده تولد در محل کار

در ابتدای ایده تولد در محل کار و رستوران به سراغ شرکت و محل کار می‌رویم. هنگامی که شما قصد دارید همکار یا کارمند خود را در شرکت و یا سر کار غافلگیر کنید، دو راه دارید. راه اول ساخت تم تولد قبل از رسیدن او است. راه دوم هنگامی که مشغول به کار است. در ادامه بیشتر راجب این دو روش توضیح خواهیم داد.

۱- ساخت تم تولد قبل از رسیدن

برای این که قبل از رسیدن همکارتان به شرکت، بتوانید او را غافلگیر کنید، باید از قبل لوازم تولد را خریداری کنید و شروع به تزیین کنید. اگر همکارتان یک اتاق مجزا دارد، تم تولد بیشتری پیش روی شما است. شما می‌توانید اتاق را با بادکنک و سایر لوازم تولد زیبا کنید.

ایده تولد در محل کار و رستوران

اما اگر همکارتان در کنار سایر افراد است و صرفا میز دارد، بهتر است همان بخش مربوط به او را دیزاین کنید. البته می‌توانید کل دفتر را دیزاین کنید اما هنگامی که تولد یک شخص خاص است و فقط همان بخش دیزاین می‌شود، حس بهتری به او منتقل می‌کند.

مهم ترین نکته در این روش این است که، ساعت دقیق ورود او را بدانید. اگر صبح وارد شرکت می‌شود، بهتر است روز قبل اقدام به طراحی و دیزاین محل موردنظر کنید.

۲- سورپرایز هنگام کار

روش بعدی از ایده تولد در محل کار، غافلگیر کردن شخص هنگام کار کردن است. زمانی که همکارتان مشغول به کار است، همراه با سایر همکاران نسبت به سورپرایز او اقدام کنید.

اگر این روش را می‌خواهید استفاده کنید، حتما توجه داشته باشید که تنهایی اقدام به سورپرایز نکنید. حتما از قبل با سایر همکاران هماهنگ کنید و همگی با هم به سراغ او بروید. این کار واقعا او را غافلگیر می‌کند.

ایده تولد در محل کار و رستوران

یک موسیقی مناسب تولد آماده کنید. چندین بادکنک نیز خریداری کنید و در دستان خود و سایر همکارانتان بادکنک داشته باشید. می‌توانید از فشفشه و سایر لوازم تولد نیز استفاده کنید و سورپرایز را جذاب تر کنید. البته از قبل بهتر است با مدیر خود هماهنگ کنید و اجازه انجام این کار را بگیرید.

به صورت هماهنگ همزمان با پخش شدن آهنگ تولد، همگی باهم به سراغ همکارتان بروید. قطعا یک شب خاطره ساز خواهد شد. فراموش نکنید که از این لحظه حتما فیلمبرداری کنید تا به عنوان یادگاری برای او و دیگران آن لحظه برای همیشه ثبت شود.

ایده تولد در رستوران

هنگامی که تولد یک نفر است، او این احتمال را می‌دهد که شما قصد سورپرایز او را دارید. بنابراین ممکن است کمی آماده برخی اتفاقات باشد.

زمانی که از او را دعوت به رستوران و یا کافه می‌کنید، ممکن است حدس بزند که اتفاقاتی قرار است رخ دهد. بهتر است زمانی که دارید با شخص موردنظر به رستوران می‌روید، کادو و یا کیک به همراه نداشته باشید.

برای این موضوع، بهتر است از روز قبل کادو و کیک را تهیه کنید. روز قبل تولد به رستوران موردنظر بروید و کادو را به آن‌ها تحویل دهید. از آنها بخواهید فردا که روز تولد است آن‌ها را برایتان بیاورند.

البته به این موضوع حتما توجه داشته باشید که فردی که تولدش است زمان خالی دارد و می‌تواند همراه با شما به رستوران بیاید. در بسیاری از مواقع افراد تدارک می‌بینند اما شخصی که تولدش است به دلایل مختلف امکان حضور ندارد. حتما قبل از هر اتفاقی روز و ساعت را هماهنگ کنید.

ایده تولد در محل کار و رستوران

سورپرایز تولد در رستوران یا کافه

بگذارید از ابتدا ایده تولد در رستوران را مرور کنیم. روز قبل تولد کیک، کادو، وسایل تولد و هرچیزی که نیاز دارید را تهیه کنید. آن‌ها را به مکان موردنظر خود ببرید و تحویل دهید. هماهنگ کنید که زمانی که همراه با عزیز خود به آنجا مراجعه کردید آن‌ها را بیاورند.

شما در اصل باید طوری رفتار کنید که فقط قصد دارید در آنجا به مناسبت تولد یک غذا نوش جان کنید، اما در ادامه اتفاقاتی رخ می‌دهد که قطعا غافلگیر می‌شود.

همراه با شخصی که تولدش است به رستوران و یا کافه مراجعه کنید. غذا و یا نوشیدنی موردعلاقه را سفارش دهید و صبر کنید تا آماده شود. بهتر است سورپرایز بعد از سرو غذا و یا نوشیدنی باشد.

با رستوران هماهنگ کنید که بعد از نوش جان کردن غذا و یا نوشیدنی، کادو را بیاورند. حتی اگر اتاق یا بخش مخصوص تولد در آنجا وجود دارد، بهتر است کادو بعد از سرو غذا آورده شود تا انتظار آن را نداشته باشد.

ایده تولد در محل کار و رستوران

بعد از اینکه کادو را برایتان آوردند و سورپرایز شد، حال می‌توانید به اتاق مخصوص تولد (در صورتی که وجود دارد) بروید و در آنجا شروع به عکاسی و ثبت خاطرات کنید.

اگر هنگامی که کادو برایتان توسط گارسون آورده می‌شود، آهنگ تولد نیز پخش شود قطعا خیلی هیجان انگیز خواهد شد.

خرید لوازم جشن تولد

در این مقاله چندین ایده تولد در محل کار و رستوران را مطرح کردیم. هنگامی که قصد دارید در محل کار و یا رستوران تولد بگیرید، بهتر است از بادکنک استفاده کنید. بادکنک دیزاین آن محل را بسیار زیبا و مناسب تولد می‌کند.

از بادکنک هم در طراحی و هم برای در دست گرفتن سایر افراد می‌توانید استفاده کنید. علاوه بر بادکنک، استفاده از کلاه تولد نیز بسیار در نوع خود جذاب است و باعث می‌شود تا فضا، فضای تولد شود.

همچنین می‌توانید از پوپر کاغذ رنگی نیز استفاده کنید و جذابیت تولد را چند برابر کنید. البته اگر در محل کار می‌خواهید تولد بگیرید حتما از قبل از مدیر اجازه بگیرید. اگر هم در رستوران قصد دارید این کار را انجام دهید حتما با مدیریت مجموعه هماهنگ کنید. چون در بعضی مواقع نیاز به نظافت کاری خواهد داشت.

فروشگاه لوازم جشن تولد و بادکنک هلیومی شادزی جدیدترین و متنوع ترین لوازم جشن تولد را دارد. شما می‌توانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

علاوه بر لوازم جشن تولد، انواع بادکنک ها را نیز می‌توانید از شادزی تهیه کنید. اگر ساکن تهران هستید، شادزی ارسال فوری ۲ ساعته دارد که می‌توانید خیلی سریع سفارش خود را دریافت کنید. در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، شادزی سفارش شما را از طریق پست ارسال می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید