دکوراسیون منزل با ریسه چراغدار

دکوراسیون منزل با ریسه چراغدار

دکوراسیون منزل با ریسه چراغدار می تواند یک انتخاب بسیار جذاب برای چیدمان منزل باشد. گاهی اوقات تغییرات جزئی در یک اتاق می‌تواند تاثیر شگفت انگیزی در زیبایی آن داشته باشد. همواره در دکوراسیون داخلی خانه نور و روشنایی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. با استفاده از انواع ریسه های LED برقی و باطری خور خانه خود را تزئین کنید.

ایده استفاده از ریسه جهت تزئین اتاق:

1_ با استفاده از ریسه چراغدار گیره دار عکس های خود را به ریسه نصب کنید تا با هربار نگاه کردن به آنها با مرور خاطرات حس خوبی به شما دست دهد.برای نصب ریسه به دیوار میتوانید از پونز یا چسب استفاده کنید.

2_ از ریسه ستاره ای برای زیباتر شدن اتاق استفاده کنید.این ریسه را میتوانید روی پرده اتاق خواب یا پذیرایی نصب کنید . این نوع ریسه به دلیل داشتن ستاره های زیبا جلوه خاصی به منزل شما میدهد.

3_با استفاده از ریسه قلبی و گل خشک و شمع وارمر میتوانید اتاق خواب را برای سورپرایز همسرتان به رمانتیک ترین حالت ممکن تزئین کنید و نورپردازی اتاق را قلبی و عاشقانه کنید.

4_میتوانید ریسه های مفتولی برقی یا باطری خور را داخل گلدان یا بطری و هر گونه ظرف شیشه ای بذارید و با روشن کردن آنها نورپردازی اتاق را زیبا کنید.

5_با استفاده از ریسه های سوزنی میتوانید تراس یا جلوی پنجره اتاق خود را همانند عکس زیر تزئین کنید.

در پایان

با استفاده از ریسه های چراغدار میتوانید نورپردازی منزل خود را زیبا کنید و تغییری کوچک اما زیبا در دکوراسیون منزل ایجاد کنید. شما میتوانید انواع ریسه چراغدار را از سایت شادزی خریداری کنید و هرکجای ایران که باشید درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *